Msz pytania dotyczące naszych usług?

Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość. 

Wycinka drzew pozostawia po sobie gałęzie i pnie. W zależności od zakresu wycinki, utylizacji może wymagać całe drzewo lub wyłącznie gałęzie. Zadaniem arborysty jest usuwanie gałęzi i pni drzew w taki sposób, aby wycinka nie zagrażała sąsiadującym elementom infrastruktury, a przestrzeń po jej zakończeniu była zdatna do dalszego zagospodarowania. 

Usuwanie pni: Zakres usługi

Klientom oferujemy mechaniczne usuwanie pozostałość pnia i korzeni, do 30cm poniżej poziomu gruntu, przy użyciu maszyny – frezarki (karczwnika) do pni. Niewielki gabaryt, w połączeniu z masą nieprzekraczającą 200kg oraz duże, pompowane koła, pozwalają na dużą mobilność i pracę niemal w każdych warunkach.

Z powodzeniem usuwamy pnie po drzewkach owocowych, drzewach ozdobnych oraz wieloletnich nasadzeniach. Po usunięciu pni drzew w ich miejscach pozostają puste przestrzenie, które można zagospodarować w praktycznie dowolny sposób, pod trawnik, rabatę z kwiatami lub nowe nasadzenia drzew.

Usuwanie skutków nawałnic: Gałęzi, drzew, pni drzew

Nawet młode i zdrowe drzewa są narażone na złamanie czy wyrwanie z korzeniami w wyniku oddziaływania silnego wiatru oraz innych gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Zjawiska te często pozostawiają po sobie szereg zniszczeń, tak w zakresie infrastruktury, jak i  znajdujących się na posesji nasadzeń. Usuwanie gałęzi i pni drzew to usługa, dzięki której możemy zapewnić kompleksowe porządkowanie skutków tych zjawisk i przywrócić pierwotną funkcjonalność terenu.  

Oferujemy porządkowanie skutków gwałtownych zjawisk atmosferycznych, takich jak silne wiatry, burze, ulewne deszcze, śnieżyce, gradobicia. Nasze usługi obejmują:

  • usuwanie połamanych gałęzi i konarów,
  • bezpieczną wycinkę drzew: złamanych, zawieszonych, przechylonych, z naruszoną bryłą korzeniową, wykrotów i wywrotów.

Zapewniamy błyskawiczny czas interwencji. 

Usuwanie gałęzi i pni drzew: Wrocław i okolica

Usługi związane z usuwaniem gałęzi i pni drzew oraz usuwaniem skutków nawałnic świadczymy na terenie miasta Wrocław i okolicznych miejscowości. Odpowiadamy na potrzeby osób prywatnych, klientów biznesowych i instytucji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu możemy działać z wysoką sprawnością, szybko przywracając funkcjonalny charakter terenu i poprawiając bezpieczeństwo w bezpośrednim sąsiedztwie uszkodzonych/zagrożonych nasadzeń. 

Usługi świadczymy w trybie zwykłym oraz w ramach prac interwencyjnych. Pracujemy w terenie otwartym i zabudowanym, na działkach mieszkalnych, rekreacyjnych, przemysłowych i komercyjnych. Oferujemy również między innymi pielęgnację drzew i karczowanie działki. Zachęcamy do współpracy.