Msz pytania dotyczące naszych usług?

Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość. 

Wycinka drzew wiąże się z powstawaniem odpadów wymagających utylizacji. W zależności od zakresu prac arborystycznych utylizacji mogą wymagać gałęzie, konary, a nawet całe pnie. Materiał pochodzący z drzew owocowych doskonale nadaje się do opalania wędzarni. Drewno można wykorzystać także w kominku. Są jednak sytuacje, w których  klient nie jest  w stanie wykorzystać wyciętego materiału. Wówczas proponujemy:

  • usuwanie odpadów drewnianych z możliwością wywozu do utylizacji, 
  • cięcie konarów i pni na sekcje i kawałki, 
  • rozdrabnianie gałęzi, konarów, pni przy pomocy rębaka.

Zrębkowanie gałęzi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu

Decydując się na rozdrabnianie gałęzi warto przeprowadzić te prace z pomocą odpowiednich maszyn i urządzeń. Ich wydajność pozwala na szybką i efektywną utylizację wyciętego materiału, przy jednoczesnym dostarczaniu zrębków drewna nadających się do wykorzystania w ogrodzie i sadzie. 

Pracujemy wydajnym rębakiem do gałęzi firmy LASKI LS 160 DW, napędzanym silnikiem spalinowym, zdolnym do zrękowania materiału (gałęzie, konary, drzewka, krzewy, kora) do max. średnicy 16cm. Rozdrabniacz wyposażony jest w obrotnicę, pozwalającą na manewrowanie gardzielą załadunkową, 360 st. wokół własnej osi, co zwiększa jego możliwości wydajnej pracy w ciasnych przestrzeniach. Wydajność: 12-16m3/h.

Usługa rębakiem: Wrocław i okolica

Interesuje Cię rozdrabnianie gałęzi? Wrocław i okolica to obszar naszej działalności. Zapewniamy profesjonalną pomoc w rozdrabnianiu i utylizacji gałęzi pozostałych po przycinkach i wycinkach drzew. Usługa rębakiem pozwala na efektywne i szybkie rozdrabnianie gałęzi do postaci zrębków. Zrębki drewniane, w zależności od wielkości,  znajdują liczne zastosowania w ogrodach do:

  • kompostowania,
  • drenażu w konstrukcji podwyższonych grządek,
  • ściółkowania bylin i innych roślin ozdobnych.

Zrębkowanie gałęzi to usługa, którą świadczymy na potrzeby osób prywatnych, klientów biznesowych i instytucjonalnych. Oferujemy dogodne warunki współpracy i korzystne ceny. Oferujemy również karczowanie działki. Zapraszamy do kontaktu.